Czwartek, 20 września 2018. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Arkadiusz Matz nie jest już trenerem Motoru

2016-09-28 08:58:54 (ost. akt: 2016-09-28 11:14:32)
Trener Arkadiusz Matz (na zdj. podczas ostatniego meczu IV ligi poprzedniego sezonu w Biskupcu) we wtorek został się z Motorem Lubawa

Trener Arkadiusz Matz (na zdj. podczas ostatniego meczu IV ligi poprzedniego sezonu w Biskupcu) we wtorek został się z Motorem Lubawa

Autor zdjęcia: Błażej Urbański

Porażka z Ruchem Wysokie Mazowieckie (0:3) przelała czarę goryczy. We wtorek trenerem Motoru Lubawa przestał był Arkadiusz Matz.

Przed wtorkowym treningiem Zarząd klubu spotkał się na rozmowie z Arkadiuszem Matzem. W przyjaznej i pełnej zrozumienia atmosferze prezes Marek Olejniczak podziękował mu za pracę.
— Po rozmowach ze sponsorami Zarząd postanowił podziękować trenerowi za dotychczasową, owocną współpracę. Dziękujemy Arkowi za te 2,5 roku, które spędził w naszym klubie, dziękujemy za wyniki, które osiągnął, za pracę z młodzieżą, jaką wykonał, oraz za awans do III ligi uzyskany w poprzednim sezonie — mówi prezes Olejniczak. — Rozstajemy się w zgodzie i przyjaźni, choć teraz się rozstajemy to Arek zawsze będzie mile widziany na naszym stadionie i w naszym klubie — dodaje prezes.

Wtorkowy trening z seniorami poprowadził w zastępstwie Krzysztof Malinowski, trener grających w lidze wojewódzkiej juniorów Motoru. On także zasiądzie na ławce trenerskiej podczas środowego meczu 1/16 Wojewódzkiego Pucharu Polski w Wikielcu, gdzie Motor o godz. 18.30 zmierzy się z tamtejszym GKS-em,oraz podczas sobotniego meczu III ligi z Jagiellonią II Białystok na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie (godz. 15).

W przyszłym tygodniu do drużyny dołączy nowy szkoleniowiec, który poprowadzi drużynę przynajmniej do końca rundy jesiennej.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages