Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

"Konstruktorzy" szlifują formę na obozie w Węgorzewie

2016-08-17 10:11:50 (ost. akt: 2016-08-17 10:20:00)

Autor zdjęcia: KSC

Zawodnicy KS Constract przebywają na obozie przygotowawczym w Węgorzewie. Podobnie jak przed rokiem trenerzy zdecydowali się zabrać swoich zawodników do serca Mazur, by tam przez 10 dni pracować nad formą swoich podopiecznych.

W przygotowaniu fizycznym, a jak się okazuje także mentalnym, ponownie pomaga im trener personalny Łukasz Kłosowski. Obserwując zawodników podczas obozu można dostrzec kilka bardzo pozytywnych rzeczy. Na pierwszym miejscu niezmiennie pojawia się doskonała atmosfera, ona nie zmienia się nigdy, ten zespół nawet w tak trudnym okresie nie przestaje się śmiać i korzysta z możliwości spędzania wspólnego czasu.

Treningi ukazują jednak jeszcze jedną ważną rzecz: mimo doskonałej atmosfery nie da się nie dostrzec ducha rywalizacji i chęci pokazania trenerom, ale też samym sobie, że można więcej, lepiej, dokładniej. Są to rzeczy, na które patrzy się z wielką przyjemnością, ale też optymizmem.

Jeśli chodzi o zaangażowanie to nie sposób nie wyróżnić kapitana "Konstruktorów". Daniel Sass (na zdjęciu poniżej)doskonale odnajduje się w swojej roli dając przykład odpowiedzialnej tytanicznej wręcz pracy. Mamy wielką nadzieje, że nasz kapitan wyprowadzi na wyżyny cały zespół i jak zapowiada zdobędzie z drużyną wymarzony szczyt o nazwie Futsal Ekstraklasa. A pierwszy mecz kolejnego I-ligowego sezonu za niewiele ponad miesiąc - w sobotę, 24. września, KSC podejmować będzie na inaugurację Unisław Team.
Autor: Dawid Klejna

Daniel Sass
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages