Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Miasto i gmina podpisały porozumienie w sprawie budowy kanalizacji!

2016-07-26 11:01:33 (ost. akt: 2016-07-26 11:47:17)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W poniedziałek, 25. lipca w sali sesyjnej Urzędu Gminy Lubawa miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Samorządy miasta i gminy Lubawa doszły do porozumienia w sprawie budowy sieci kanalizacji sanitarnej do wsi Mortęgi.

Na uroczystym podpisaniu dokumentu między Zakładem Komunalnym Gminy Lubawa a Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Lubawie uczestniczyli: burmistrz Maciej Radtke, wójt - Tomasz Ewertowski, przewodniczący Rady Miasta - Jan Sarnowski, zastępca burmistrza - Stanisław Kieruzel, wiceprzewodniczący RM - Bolesław Zawadzki i Jerzy Brodowski, przewodniczący Rady Gminy, Jan Laskowski, wiceprzewodniczący RG - Benedykt Czarnecki, radni - Bogusław Józefowicz i Stanisław Kowalkowski oraz prezesi spółek: Adam Marchlewski (ZKGL) i Stefan Pankowski (PWiK).Zarówno wójt, jak i burmistrz podkreślali, że porozumienie to historyczna chwila i dowód na dobrą współpracę między Lubawą a gminą Lubawa. O szczegółach porozumienia będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu "Głosu Lubawskiego". Już dziś zachęcamy do lektury. Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. mieszkaniec Mortęg #2034768 | 83.1.*.* 27 lip 2016 19:57

  Kanalizacja kanalizacją na pewno jakiś wgląd na to ma pan Szynaka , ale zgadzam się z panem Władkiem co do drogi powiatowej do Mortęg masakra najgorsza droga jaka może być. W Złotowie gdzie droga jest dobra nie ma dziur a tam trwają prace remontowe gdzie są kładzone nowe krawężniki i będzie nowy asfalt.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. dafi #2034054 | 83.1.*.* 26 lip 2016 16:50

  oczywiście,że kanalizacja do Mortąg przecież Pan Sz. robi tam metropolię i kolejny biznes. A wy głupcy z innych wiosek czekajta dalej chyba ,że w waszej wiosce zamieszka ,albo wójt, albo jakiś ważniak.Ech...

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages