Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Uroczystości zakończenia roku szkolnego w Lubawie - fotorelacja!

2016-06-24 14:27:11 (ost. akt: 2016-06-24 14:36:43)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W piątek, 25. czerwca we wszystkich szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek roku szkolnego 2015/2016. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniów z różnymi osiągnięciami w nauce i sporcie nagrodzono książkami... i nie tylko.

W Lubawie jako pierwsza odbyła się uroczystość w Zespole Szkół w Lubawie. Dyrektor, Anna Empel podziękowała uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za rok wytężonej pracy, za wszystkie osiągnięcia, gratulowała sukcesów. Podziękowania uczniom i nauczycielom, a w szczególności pani dyrektor i Jolancie Kamińskiej, kierownik kształcenia zawodowego, podziękował Krzysztof Ornowski, Starszy Cechu Rzemieślników w Lubawie. Następnie wielu uczniów z różnymi osiągnięciami nagrodzono książkami i dyplomami.W Szkole Podstawowej z-ca dyrektora, Mirosław Kowalczyk w gronie zaproszonych gości, m.in. burmistrza, Macieja Radtke, podziękował nieobecnej dyrektor, Elżbiecie Kowalkowskiej, która przechodzi na emeryturę, za lata pracy i efektywne kierowanie szkołą. Wyróżniającym się uczniom wręczono statuetki Super Absolwenta oraz laptopy hybrydowe dla uczniów wyróżnionych przez burmistrza.
Większość nagród książkowych wychowawcy rozdali w klasach, bo upał na zewnątrz był nie do zniesienia.


W Gimnazjum uroczystość zakończenia przebiegała podobnie. Dyrektor, Marek Borkowski na początku uroczyście przywitał wszystkich gości, uczniom, nauczycielom i pracownikom podziękował za 10 miesięcy pracy, a przyjaciołom szkoły za bardzo dobrą współpracę. Podziękowania otrzymały też lubawskie media - "Głos Lubawski" dziękuje za pamięć i miłe słowa ;). Uczniów ze szczególnymi osiągnięciami nagrodzono książkami, a burmistrz wręczył swoje nagrody 8 gimnazjalistom.

Podczas wszystkich uroczystości życzono słonecznych, udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Dołączamy się do tych życzeń - odpoczywajcie!Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Informator #2016499 | 83.9.*.* 25 cze 2016 21:10

    Konkurs na dyrektora gimnazjum w Lidzbarku http://www.lidzbark.pl/wp-content/uplo ads/2016/06/Konkurs-na-Dyrektora-Gimnazj um-w-Lidzbarku.pdf

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages