Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Rakowianki świętowały swój pierwszy jubileusz

2016-06-20 12:53:38 (ost. akt: 2016-06-20 13:48:28)
Rakowianki jako pierwsze wystąpiły podczas muzycznego przeglądu

Rakowianki jako pierwsze wystąpiły podczas muzycznego przeglądu

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W Rakowicach odbyła się sympatyczna impreza w rodzinnym, sielskim klimacie. W parku przy świetlicy wiejskiej odbył się I Gminny Przegląd Piosenki Biesiadnej. Wspólne śpiewanie było połączone z jubileuszem Rakowianek.

Gości serdecznie powitała Genowefa Krawczyk, przewodnicząca Klubu Seniora z Rakowic i jednocześnie reprezentantka Rakowianek. Podziękowała wszystkim za przybycie, swoim koleżankom z zespołu i Sławomirowi Sieńskiemu za wspólną, muzyczną działalność i wszystkim, którzy wspierają funkcjonowanie zespołu. Na ręce pani Genowefy złożono również wiele prezentów, gratulacji i życzeńpowodzenia całemu zespołowi. Życzenia przekazali przedstawiciele kół gospodyń i klubów seniora z gminy Lubawa, zespoły zaproszone na przegląd oraz wójt, Tomasz Ewertowski i kierownik OPS GL, Adam Roznerski.W I Gminnym Przeglądzie Piosenki Biesiadnej wzięły udział zespoły: Cyganeczki z Cygan (gm. Gardeja), Sami Swoi z Tylic, Anibabki z Kurzętnika, Wszyscy Razem z Brzozia, Wesołe Kumoszki ze Zbiczna, Wrzosy z Lubawy oraz Rakowianki z Rakowic. Na zakończenie zespołom wręczono pamiątkowe statuetki. Imprezie towarzyszyła ładna pogoda, choć początkowo mącić próbował deszcz. 
Rakowianki dziękują wszystkim za mile spędzony czas i za pomoc przy organizacji jubileuszowej imprezy.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages