Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

„Rodzina tu wszystko się zaczyna”, czyli festyn w Sampławie

2016-05-30 18:00:00 (ost. akt: 2016-05-30 14:59:55)

Autor zdjęcia: OPS GL

W Sampławie odbył się piknik rodzinny „Rodzina tu wszystko się zaczyna”, zorganizowany w ramach XVII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Sprzyjająca pogoda zgromadziła mieszkańców Sampławy i okolicznych miejscowości.

W ramach tego pikniku dzieci wraz z rodzicami z klas I – III świętowały Dzień Matki i Ojca. Każda z klas przygotowała występ dla ukochanych rodziców - były wiersze, piosenki oraz tańce. Starsze klasy także prezentowały się na pikniku poprzez śpiewy, gry na dzwonkach, tańce oraz kabarety.Dla wszystkich uczestników pikniku przygotowano wiele atrakcji, wśród nich znalazły się: bufet, kawiarenka, grill, loteriada, foto budka, plac zabaw dla dzieci. W trakcie imprezy organizowane były także konkursy dla dzieci m.in.: dmuchanie balona, kozłowanie piłki oraz rzut woreczkiem do celu. Najmłodsi mogli także brać udział w zabawach zorganizowanych specjalnie dla nich. Odbyły się także konkursy dla mam i tatusiów oraz całych rodzin m.in. wbijanie gwoździa przez mamy, obierania jabłka przez tatusiów i przeciąganie liny dla rodzin. Gwiazdą wieczoru był koncert zespołu „Elwis na bis”, który przyciągną rzesze ludzi. Na zakończenie pikniku Grupa Teatralna z Placówki Wsparcia Dziennego zaprezentowała spektakl teatralny tańca z ogniem.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację pikniku, zwłaszcza rodziców którzy bardzo pomogli. Dziękują także wszystkich sponsorom, którzy przyczynili się organizacji pikniku.

OPS GL

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages