Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

"Paralizator" zakończy Dylewski Cross

2016-05-20 08:22:10 (ost. akt: 2016-05-20 08:24:32)

Autor zdjęcia: Archiwum

- Przygotowaliśmy ciekawą trasę półmaratonu, jest blisko kilometrowy podbieg „paralizator” o nachyleniu około ośmiu procent, to świetny sprawdzian dla biegaczy nizinnych – mówi Jacek Tracz, organizator Dylewskiego Crossu, na który do Wysokiej Wsi zapraszamy 22 maja.

Półmaraton, bieg krótki na dystansie 5 km, druga piątka dla miłośników nordic walking i jak co roku pełna emocji rywalizacja przedszkolaków. Tak w skrócie przedstawia się program tegorocznego 9. Letniego Biegu Sasinów „Dylewski Cross”.

Ta ciesząca się rosnącą popularnością impreza odbędzie się w niedzielę 22 maja. Zmienia się jednak lokalizacja centrum biegowego.
- Z polany na Górze Dylewskiej przeprowadzamy się w tym roku pod Rybakówkę na terenie kompleksu hotelowego Ireny Eris – mówi Jacek Tracz. - Tutaj na przykład odbędzie się rywalizacja przedszkolaków, bo trasa ich biegu będzie wiodła wokół stawu.
W biegu przedszkolaków liczba zawodników ograniczona jest do 50.

Jednak głównym będzie bieg na dystansie 21 km. Uczestnicy półmaratonu wystartują spod Rybakówki, trasa powiedzie z Wysokiej Wsi przez Miejską Wolę, w kierunku Dylewa, następnie przez Pląchawy do Wysokiej Wsi.
- Przygotowaliśmy ciekawą trasę półmaratonu, jest blisko kilometrowy podbieg „paralizator” o nachyleniu około ośmiu procent, to świetny sprawdzian dla biegaczy nizinnych – dodaje Tracz. - Około pięć kilometrów to odcinki asfaltowe, a reszta po leśnych duktach.

Po raz pierwszy podczas Crossu Dylewskiego na Wzgórzach Dylewskich odbędzie się rywalizacja nordic walking.
- Zawody „kijkarzy” poprzedzi rozgrzewka i porady prowadzone przez trenera i instruktora Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking – mówi Tracz. - Dla uczestników tych zawodów rozdamy poradniki prawidłowego chodzenia z kijkami.

Zapisy na stronie www.biegsasinow.com.pl, pod nr tel. 502 357 290, na e-mail jtracz@interia.pl lub w dniu zawodów w biurze przy Rybakówce w godz. 9-11.

Program zawodów:
godz. 11 – start biegu głównego na 21 km;
godz. 11.10 – start biegu krótkiego na 5 km;
godz. 11.15 - start biegu Nordic Walking na 5 km;
godz. 11.20 - start biegu przedszkolaków
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages