środa, 14 listopada 2018. Imieniny Emila, Laury, Rogera

Muzyczne popisy na targach meblarskich

2016-03-25 08:25:48 (ost. akt: 2016-03-25 08:36:09)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Młodzież ze Szkoły Muzycznej I st. w Nowym Mieście Lubawskim zrobiła furorę na Międzynarodowych Targach Meblowych w Poznaniu.

Pełni wrażeń i z optymistycznym nastawieniem wrócili do domów uczniowie ze Szkoły Muzycznej z Nowego Miasta Lubawskiego. Na początku marca młodzież miała doskonałą okazję zaprezentować swoje umiejętności i jednocześnie obserwować biznesowe spotkania przedstawicieli branży meblowej z całego świata podczas targów w stolicy Wielkopolski. Stało się tak dzięki uprzejmości i wsparciu firmy Szynaka Meble. Bogaty program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i gromkimi oklaskami zwiedzających targi. Był on doskonałym i niespotykanym dotąd elementem umilającym pobyt i prowadzenie rozmów biznesowych. To doskonała okazja do promowania szkoły, jak również miasta i pięknego regionu Warmii i Mazur. Międzynarodowa renoma i wysoki poziom imprezy targowej napawały młodzież dumą i nadawały występom prestiżu i elegancji.
- To niezapomniane przeżycie i wielka szansa rozwoju dla uczniów z naszej szkoły. Satysfakcja i radość koncertowania przed tak znakomitą publicznością z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci. Takie wyjazdy kształtują w młodzieży poczucie własnej wartości i motywują do dalszego doskonalenia swoich umiejętności muzycznych i wokalnych. Jestem przekonany, że zdobyte nowe doświadczenie zaprocentuje podczas kolejnych występów – mówi Zbigniew Domżalski, dyrektor Zespołu Szkół, Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim. - Jesteśmy niezwykle wdzięczni firmie Szynaka Meble, że przyjęła nas pod swoje ,,skrzydła”, otoczyła opieką i tym samym dała perspektywy rozwoju lokalnej młodzieży. Bez tej pomocy występ uczniów podczas tak prestiżowego wydarzenia, jakim w skali światowej są Międzynarodowe Targi Meblowe, nie byłby możliwy. Takie działania dowodzą, że lokalna firma o zasięgu globalnym, poza realizacją własnych działań biznesowych, może wspierać i promować rozwój społeczności lokalnej - dodaje dyrektor.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages