Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Weekend pod znakiem futbolu pod dachem

2016-02-11 10:14:36 (ost. akt: 2016-02-11 10:17:55)
W pierwszej edycji Walentynkowy LAP Cup zdobyła drużyna gospodarzy, która lepszym bilansem bramkowym wyprzedziła "Stomilanki" i rówieśników z Małego Jezioraka

W pierwszej edycji Walentynkowy LAP Cup zdobyła drużyna gospodarzy, która lepszym bilansem bramkowym wyprzedziła "Stomilanki" i rówieśników z Małego Jezioraka

Autor zdjęcia: Archiwum/bu

W najbliższy weekend w Lubawie odbędą się dwie imprezy piłkarskie. W sobotę będą to emocje ligowe, w niedzielę turniejowe.

W sobotę (13.02) o godz. 18 na boisko w hali widowiskowo-sportowej OSiR przy ul. Św. Barbary wybiegną I-ligowcy Constractu, którzy podejmować będą AZS Uniwersytet Gdański. Zajmujący 4. miejsce lubawianie (20 punktów) w poprzedniej kolejce przełamali złą passę i wygrali 7:2 z Mieszkiem Gniezno. Ich rywale mają na swoim koncie trzy punkty więcej, a w pierwszej części rozgrywek wygrali w stolicy 3:1. Gospodarze pałają chęcią rewanżu i przeskoczenia w tabeli "Akademików" z Warszawy.

Natomiast w niedzielę (14.02) od samego rana w tej samej hali "rządziły" będą dzieciaki z roczników 2007-2008. Ma to związek z II Walentynkowym LAP Cup, który organizuje Lubawska Akademia Piłkarska. Na turnieju tym zobaczymy trzy drużyny gospodarzy, a ponadto żeńską ekipę Stomilu Olsztyn, Constract Lubawa, Mały Jeziorak Iława, GSZS Delfin Rybno, CSiR Susz oraz Poncio Lidzbark Welski. Początek zmagań przewidziano na godz. 9, zakończenie turnieju planowane jest na godz. 15.30.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages