środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Radość i wzruszenie w Dniu Babci i Dziadka w Byszwałdzie

2016-01-26 10:28:25 (ost. akt: 2016-01-26 10:37:33)

Autor zdjęcia: SP Byszwałd

W świetlicy wiejskiej w Byszwałdzie odbyła się uroczystość, podczas której świętowano Dzień Babci i Dziadka.

Zebranych seniorów i wszystkich gości serdecznie powitała dyrektor Szkoły Podstawowej w Byszwałdzie, Joanna Wrońska, składając serdeczne życzenia. Podkreśliła, iż dziadkowie są niezastąpieni, gotowi poświęcić swój czas, troskę, cierpliwość i serce ukochanym wnuczętom.

Dla kochanych gości dzieci przygotowały różnorodny program artystyczny — wiersze, piosenki i tańce.

Babcie i dziadkowie obejrzeli w wykonaniu uczniów piękną bajkę o nieposłusznym Jasiu, którego rozbolał ząb. Jaś lubił słodycze i mimo ostrzeżeń rodziców i siostry ciągle się nimi opychał. Na pomoc, jak zawsze w takich sytuacjach, zostali wezwani babcia, która jako stomatolog uwolniła wnuczka od bólu oraz dziadek, który dodał mu otuchy.
           


Po raz kolejny okazało się, że babcie i dziadkowie są nie do zastąpienia w każdej sytuacji. Życząc im dalszych słonecznych dni, życia w zdrowiu i radości, dzieci odśpiewały „dwieście lat”, wręczyły laurki i przygotowały koncert muzykalno –taneczny. Dodatkiem do prezentu była "Piosenka dla babci i dziadka", skomponowana przez uczennice — Julię Ewertowską i Katarzynę Treder. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.Swój udział mieli również rodzice, którzy przygotowali dla babć i dziadków smaczny poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Po tej wspaniałej uroczystości babcie i dziadkowie wraz ze swoimi wnukami rozeszli się do domów, ze wzruszeniem dziękując za miło spędzone chwile.SP Byszwałd


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages