Niedziela, 21 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Przedszkolaki ze Złotowa stały się Misiami

2015-12-06 12:00:00 (ost. akt: 2015-12-04 11:59:59)

Autor zdjęcia: SP Złotowo

Dzieci z grupy przedszkolnej 3- i 4-latów w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Złotowie uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia połączony z nadaniem grupie imienia - Misie.

Tego dnia dzieci przyszły odświętnie ubrane ze swoimi ulubionymi i kochanymi przyjacielami - misiami. Miś jest bardzo ważny dla dziecka. Można go przytulić, powierzyć mu swoje sekrety. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Poznały historię powstania Święta Pluszowego Misia. Wykonały portret misia. Wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach.

Kilka dni później zostali przyjęci do grona najmłodszych przedszkolaków. Pasowanie na przedszkolaka zakończyło proces adaptacyjny dzieci i rodziców w nowym środowisku, jakim jest przedszkole. Część artystyczną zaprezentowana licznie zgromadzonym rodzicom, pod kierunkiem Barbary Pielenc, potwierdziła, że dobrze czują się w nowym miejscu. Są pogodne i radosne, chętne do działania. Występy sprawiły im wiele radości i zadowolenia.

W dalszej części maluchy złożyły uroczyste ślubowanie, adyrektor Justyna Kwiatkowska dokonała ceremonii pasowania. Ślubowanie złożyli też rodzice przedszkolaków. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom i upominek. W dalszej części uroczystości dzieci razem z rodzicami wykonali kartki świąteczne. Po oficjalnej części rodzice zaprosili wszystkich do stołu. Przy herbacie, kawie i torcie miło wspominali pierwsze dni w przedszkolu.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages