Poniedziałek, 25 marca 2019. Imieniny Bolka, Cezaryny, Marioli

Andrzejowy bal przebierańcow dla przedszkolaków

2015-12-05 08:00:00 (ost. akt: 2015-12-04 10:52:50)

Autor zdjęcia: Przedszkole Smerfolandia

W Przedszkolu Niepublicznym Bajkolandia i Smerfolandia w Lubawie odbył się bal postaci z bajek. Przedszkolaki z pomocą swoich rodziców przygotowały cudowne i pomysłowe stroje inspirowane ich ulubionymi bajkowymi postaciami.

Nie zabrakło księżniczki, wróżki, Pszczółki Mai, Czerwonego Kapturka czy bardziej współczesnych Super Mena, Batmana i Minionka. Również panie zaskoczyły swoich wychowanków wcielając się w rolę bohaterów znanych baśni.

W zabawie uczestniczyły dzieci z grupy Żabki, Pszczółki i Motylki. Radości było co nie miara. Wszyscy pląsali wesoło przy dźwiękach skocznej dziecięcej muzyki. Po zakończeniu balu wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Starsze dzieci z grupy Krokodylki odwiedziła dobra wróżka Urszula, która zabrała dzieci wdo Krainy Magii, gdzie wspólnie sobie wróżyły. Dzieci dowiedziały się, co je czeka w niedalekiej przyszłości. Przedszkolaki na koniec wrzucały grosik do studni marzeń, aby ich wróżby się spełniły. Misie i Nutki równie ciekawie spędziły ten dzień. W najstarszych grupach odbył się bal przebierańców i bajkowy pokaz mody. Ale i tu nie zabrakło wróżb andrzejkowych.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages