Niedziela, 18 listopada 2018. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Powiatowa, artystyczna rywalizacja w WTZ w Lubawie

2015-09-30 15:54:03 (ost. akt: 2015-09-30 15:55:36)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

We wtorek, 29. września odbył się ,,IX Powiatowy Przegląd Twórczości i Umiejętności Osób Niepełnosprawnych – Lubawa 2015’’. Rywalizacja odbyła się w Warsztacie Terapii Zajęciowej i Środowiskowym Domu Samopomocy w Lubawie.

Osoby niepełnosprawne, które są podopiecznymi placówek w Lubawie, Iławie i Suszu, uczestniczyły w kilku konkurencjach: plastyczno-technicznej, rękodziele artystycznym, stolarstwie i fotografii. Każdą konkurencję oceniało jury.

W konkurencji foto prace oceniało jury: Iwona Pruchniewska – właścicielka studia fotograficznego w Lubawie, Helena Bojanowska – Członek Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Ośrodka Aktywności w Lubawie, Zenon Paprocki – Dyrektor MOK w Lubawie oraz przedstawiciele lubawskich mediów - Marian Żuchowski i Marcin Sarnowski.

Wyniki są następujące:

1. miejsce: „ W kręgu marzeń” - Warsztat Terapii zajęciowej w Lubawie,
2. „No to teraz gadaj, który z Twoich kumpli narobił mi na ramię?” – Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Iławie,
3. „Doceń życie” - Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubawie.
Wyróżnienie w głosowaniu publiczności:
„ Taka to była udana wycieczka” – Gimnazjum Samorządowe z Oddziałami Integracyjnymi nr2 w Iławie.
Iławie
Pozostałe konkurencje oceniało jury: Iwona Pruchniewska, Helena Bojanowska i Zenon Paprocki, które oceniło prace wykonane przez osoby niepełnosprawne.

WYNIKI RYWALIZACJI
• konkurencja plastyczno-techniczna
1. Alina Mróz – Dzienny dom Pomocy Społecznej w Iławie,
2. Anna Engler - Warsztat Terapii Zajęciowej w Suszu,
3. Małgorzata Janicka - Warsztat Terapii Zajęciowej w Lubawie
Wyróżnienie: Marian Rudzinski – Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Iławie.

• konkurencja rękodzieło artystyczne
1. Stanisława Lewandowska – Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Iławie
2. Zygmunt Czernik - Warsztat Terapii Zajęciowej w Iławie
3. Magdalena Wilk - Gimnazjum Samorządowe nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Iławie
Wyróżnienie: Halina Szymkowicz – Dom Pomocy Społecznej w Suszu

• konkurencja stolarstwo
1. Tomasz Modrakowski - Warsztat Terapii Zajęciowej w Suszu
2. Krzysztof Kukawski - Środowiskowy Dom Samopomocy w Suszu
3. Zenon Butowski - Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubawie
Wyróżnienie: Jacek Baranowski - Warsztat Terapii Zajęciowej w Iławie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages