środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

"Akademicy" zakończyli sezon na boisku i przy ognisku

2015-07-06 08:44:39 (ost. akt: 2015-07-06 08:48:15)

Autor zdjęcia: LAP

W miniony piątek, 3. lipca, na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie spotkała się niemal cała, szeroka i liczna "rodzina" Lubawskiej Akademii Piłkarskiej.

Było to podsumowanie trzeciego sezonu działalności tej szkółki w naszym mieście. Z klubowego zaproszenia skorzystali nie tylko młodzi zawodnicy, ale także ich rodziny, często rodzeństwo, rodzice i dziadkowie. Po krótkim powitaniu większość gości zasiadła na trybunach Stadionu Łazienkowskiego, skąd mogła obserwować mecz pomiędzy grupą Żaków i Orlików — tym razem dzieciaki dostały wolne, a w ich role wcielili się tatusiowie poszczególnych piłkarzy, którzy z większym trudem, ale nie mniejszym zaangażowaniem, walczyli o korzystny wynik. Zupełnie "przypadkowo" spotkanie zakończyło się remisem 3:3 i pełniący funkcję arbitra Łukasz Lewalski zarządził rzuty karne, które tym razem w zastępstwie rodziców wykonywały dzieciaki. Wynik? Nikt nie pamięta, ale na pewno padło dużo goli i było wiele emocji, braw i radości.

Po ostatnim gwizdku uczestnicy pikniku zrobili sobie wspólne zdjęcie, a następnie zasiedli przy ognisku, upiekli kiełbaski i mogli porozmawiać o kolejnym sezonie, który ruszy w poniedziałek, 3. sierpnia, o godz. 18 — właśnie wtedy "Akademicy" spotkają się na stadionie OSiR na pierwszych zajęciach, na które już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych z roczników 2004-2009.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages