Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Cech ma się dobrze, więc jest absolutorium

2015-06-25 09:40:50 (ost. akt: 2015-06-25 09:51:38)

Autor zdjęcia: Foto Venus

Piątkowy wieczór był niezwykle miły dla członków Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Lubawie. Podczas spotkania w Karczmie Nad Sandelą wielu z nich zostało uhonorowanych za swoją działalność na rzecz tej organizacji.

Tegoroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze ponownie zawitało w gościnne progi restauracji prowadzonej przez Wiesława Mergalskiego. Na zaproszenie Krzysztofa Ornowskiego, starszego Cechu, odpowiedziało wielu gości, m.in. Mieczysław Królicki, dyrektor Warmińsko – Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Olsztynie, Maciej Radtke, burmistrz Lubawy, przedstawiciele szkół - Katarzyna Miąskowska, p.o. dyrektora Zespołu Szkół w Lubawie, Jolanta Kamińska, kierownik kształcenia praktycznego ZS w Lubawie i Marek Borkowski, dyrektor gimnazjum - oraz szerokie grono członków Cechu.

Po przeprowadzeniu procedury porządkowej szef lubawskiej organizacji przedstawił sprawozdania z działalności, zdał relację o stanie finansów i przystąpiono do głosowania na absolutorium, które przyjęto jednogłośnie. Następnie przyszedł czas "dekoracji" zasłużonych i był to ostatni istotny moment walnego.

O tym kto został nagrodzony oraz jaki był bilans finansowy Cechu czytaj w piątkowym (26.06) wydaniu "Głosu Lubawskiego".


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages