Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Bal Inżyniera zamienił na wyjazd z młodzieżą

2015-01-23 09:04:08 (ost. akt: 2015-01-23 13:24:42)

Autor zdjęcia: KSC

Kolejna z drużyn młodzieżowych KS Constract Lubawa wystąpi w finałach Mistrzostw Polski. Zespół U14 prowadzony przez Dawida Grubalskiego w najbliższą sobotę i niedziele przystąpi do rywalizacji o medale w Białymstoku.

Dla młodej drużyny Trenera Grubalskiego sam awans do finałowej dwunastki trzeba uznać za duży sukces. Młodzi zawodnicy z Gminy i Miasta Lubawy swój pierwszy wspólny trening odbyli dopiero w październiku ubiegłego roku, a już w grudniu przystąpili do rywalizacji o awans do turnieju finałowego.

Finałową trzynastkę wyłoniły aż trzy turnieje eliminacyjne oraz zaplanowany wcześniej turniej barażowy dla drużyn, które zajęły 3 miejsca w swoich grupach. Dla młodych konstruktorów dopiero turniej barażowy okazał się przepustką do występu w Białymstoku. Trener Grubalski cały czas jest pod wrażeniem postępów robionych przez drużynę. Podkreśla również fakt, iż bardzo ważny w budowaniu tego młodego zespołu był duch zespołowy i zaangażowanie, które nawet na chwile nie pozwoliły zwątpić w ten zespół. To właśnie „Team Spirit” tego zespołu sprawił, że trener Grubalski zrezygnował z udziału w zaplanowanym wcześniej i jedynym w życiu Balu Inżyniera, którego data kolidowała z terminem Mistrzostw Polski.

Zważając młodzieńczą pasję tych młodych chłopców, można być pewnym, że utracony bal zostanie hojnie wynagrodzony, a emocje i doświadczenia, które przywiezie Trener KS CONSTRACT zostaną na zawsze w jego pamięci.
Swoje występy w Białymstoku drużyna KS CONSTRACT rozpocznie od rywalizacji w grupie 3. Rywalami będą kolejno obrońca tytułu REKORD BIELSKO BIAŁA oraz UNIA TARNÓW.
Z turnieju finałowego będzie prowadzona relacja LIVE w na stronie www.lajfy.com i oficjalnej stronie MMP www.futsalmmp.pl

Dodajmy, że w trakcie ferii KSC zaprasza dzieci na zajęcia sportowe, które odbywać się będą w halach Ośrodka Sportu i Rekreacji - szczegóły na naszym profilu FB. Zapraszamy!

Dawid Klejna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages