środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Głosowanie zakończone - dziękujemy za udział w naszej zabawie!

2015-01-12 12:00:00 (ost. akt: 2015-03-02 12:03:29)
Ubiegłoroczny zwycięzca, Hubert Łaniewski, w towarzystwie Piotra Żuchowskiego i Macieja Radtke

Ubiegłoroczny zwycięzca, Hubert Łaniewski, w towarzystwie Piotra Żuchowskiego i Macieja Radtke

Autor zdjęcia: Archiwum/Marta Zawadzka

Zgodnie z zapowiedzią startujemy z kolejnym Plebiscytem na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Ziemi Lubawskiej 2014 roku. W tej edycji o Państwa głosy ubiegać się będzie 25. sportowców i 6. trenerów.

Do sportowego grona opublikowanego w "Głosie" w ubiegłym tygodniu, dołączył jeden zawodnik, którego przez przypadek pominęliśmy tworząc listę kandydatów, za co już na początku serdecznie przepraszamy. Mowa o piłkarzu Jordana Kazanice, Mateuszu Górskim, który tym razem na liście już jest i pozostanie na niej do samego końca naszej zabawy.
W tym roku o tytuł Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Lubawskiej ubiegać się będzie 6. zawodniczek i 19. zawodników, a wśród trenerów będą to sami panowie. Najwięcej swoich przedstawicieli ma piłka nożna, zarówno w wersji trawiastej, jak i halowej — jest ich w sumie dziewięciu, a reprezentują 6 klubów. Po czterech reprezentantów w plebiscytowym gronie mają przedstawiciele sportów walki, czyli kickbokserzy Championa i zapaśnicy Sokoła, a także lekkoatleci z LKS Lubawa i LUKS Kopernik. Na liście znalazło się także dwóch tenisistów stołowych, kolarz i wędkarz.

Zgodnie z regulaminowymi zapisami start tegorocznego Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trener Ziemi Lubawskiej nastąpił w poniedziałek, 12. stycznia, o godz. 12, kiedy to na naszej stronie internetowej (lubawa.wm.pl) pojawiła się pełna lista kandydatów wraz przypisanymi do nich numerami niezbędnymi w głosowaniu za pomocą smsów (koszt 1,23 zł z VAT). Natomiast w piątkowym wydaniu "Głosu" znajdziecie Państwo tę samą lista z uzasadnieniem, dlaczego warto głosować na danego sportowca lub trenera, a także pierwszy plebiscytowy kupon, które będzie można dostarczać do naszej redakcji. Koniec głosowania zaplanowany jest na samo południe w poniedziałek, 2. marca. Rozstrzygnięcie Plebiscytu odbędzie się w piątek, 6. marca, podczas Lubawskiej Gali Sportu. Wtedy też wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia Burmistrza Miasta Lubawa.

Jak głosować
Jeśli chcesz zagłosować na swojego faworyta wyślij sms na numer 71601 w treści wpisując kod (gl.ns. dla sportowca i gl.nt. dla trenera) i numer swojego kandydata. Koszt smsa to 1,23 zł z VAT. Dla przykładu: gl.ns.X - gdzie zamiast X wpisz numer kandydata.

SPORTOWCY


TRENERZY
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages