Jest koniec serii! Jest pierwsza wygrana!

2014-12-01 18:00:04(ost. akt: 2014-12-01 17:27:59)

Autor zdjęcia: Błażej Urbański

Constract przerwał passę 7. meczów bez zwycięstwa w tym sezonie i w końcu odczarował też własną halę. Lubawscy futsalowy po wspaniałym występie dwóch swoich asów wygrali ze Słonecznym Stokiem Białystok.
Po 7. kolejkach I ligi futsalu Constract Lubawa miał na swoim koncie aż 5 remisów i dwie porażki. Ale jak każda seria, tak i tak dobiegła końca. W miniony weekend ekipa z Warmii i Mazur wyszła zwycięsko z boju z rywalami ze stolicy Podlasia i odniosła upragnione zwycięstwo.

Kluczowa dla losów meczu była pierwsza połowa, kiedy dobrze grających gości co rusz powstrzymywał mający fantastyczny dzień Michał Michaliszyn. Co prawda skapitulował raz po strzale Adriana Citko, ale uchronił swój zespół w kilku innych, bardzo groźnych sytuacjach.

Po zmianie stron do jego poziomu dostosował się Bartosz Lewandowski, który ustrzelił hat-tricka i Constract wygrał ze Słonecznym Stokiem Białystok 3:1. Statuetka MVP trafiła w ręce bramkarza, choć na brawa zasłużyli wszyscy zawodnicy z Lubawy.
Więcej o meczu w piątkowym wydaniu "Głosu".