środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Wybierz się z nami na bal

2014-10-08 10:35:43 (ost. akt: 2014-10-08 16:32:11)
Tak bawiliśmy się w 2013r.

Tak bawiliśmy się w 2013r.

Autor zdjęcia: Archiwum LAP

Rodzice dzieci uczęszczających do Lubawskiej Akademii Piłkarskie zapraszają do wspólnej zabawy, którą wzorem ubiegłego roku organizują także tym razem.

W stosunku do poprzedniego roku zaszła jedna, ale istotna zmiana — rodzice nie organizują imprezy sami, ale bawić się będą we wspólnym gronie podczas Balu Muzyka, który organizowany jest w Karczmie Nad Sandelą we wtorek, 10. listopada (przypomnijmy, że środa 11. listopada jest dniem wolnym od pracy).
— Jeśli zbierze się określona liczba osób będziemy mieli swój własny "kącik" na piętrze w Karczmie — mówi Magdalena Jankowska, członek Zarządu LAP. — W zeszłym roku bawiliśmy się w swoim gronie świetnie i dlatego teraz też zapraszam rodziców wszystkich naszych dzieciaków do wspólnej zabawy i zapisów.
Zapisów można dokonywać u Doroty Malinowskiej, która odpowie też na wszystkie Państwa pytania. Numer kontaktowy do pani Doroty to 694-112-545.

Czasu do balu mamy miesiąc, ale na podanie chętnych tylko do 17. października. Im szybciej załatwimy temat zgłoszeń, tym szybciej będziemy mogli ustalić pozostałe szczegóły związane z balem. Ewentualne wpłaty (100zł/osoba) można będzie wpłacać do końca października. Serdecznie zapraszamy!
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages