Wtorek, 26 marca 2019. Imieniny Dory, Olgi, Teodora

Dali dobry przykład przed Pucharem Polski

2014-10-01 09:00:51 (ost. akt: 2014-10-01 13:44:19)

Autor zdjęcia: LAP

W środę, 1. października, Szynaka Motor podejmuje GKS Wikielec w Pucharze Polski. To, jakiego wyniku oczekują kibice, pokazują od początku tygodnia najmłodsi piłkarze z Lubawy.

W poniedziałek, 29. września, w Bratianie lubawscy orlicy grali z Novoplastem Mszanowo. Młodzi zawodnicy Lubawskiej Akademii Piłkarskiej (roczniki 2004-5) grający w rozgrywkach w barwach Motoru wygrali i zremisowali: LAP I pokonał gospodarzy 5:0, a LAP II zremisował 2:2.

Z kolei we wtorek, 30. września, do Iławy pojechali żacy, którzy także wrócili w znakomitych nastrojach: LAP I pokonał Mały Jeziorak I 2:0, a LAP II wygrał z Małym Jeziorakiem II 2:1.

Dodajmy, że we wtorek na Stadionie Łazienkowskim grali też młodzicy. Na początek Motor (w jego szeregach grało kilku orlików z LAP) pokonali 2:0 GSZS Rybno, następnie Constract Lubawa po emocjonującym meczu zwyciężył ekipę z Rybna 5:4, a w ostatnim meczu dnia i derbach Lubawy, Motor wygrał z Constractem 2:0.

Wyniki te pokazują, że młodzi "Motorowcy" dali znakomity przykład swoim starszym kolegom, którzy dzisiaj, w środę 1. października, w ramach rozgrywek Wojewódzkiego Pucharu Polski podejmować będą GKS Wikielec. Początek meczu na Stadionie Łazienkowskim o godz. 15.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages