Poniedziałek, 20 sierpnia 2018. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

"Nomakeup" wygrał Muzyczny Przegląd "Gazety Olsztyńskiej"!

2014-09-03 14:35:41 (ost. akt: 2014-09-03 14:43:10)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

W ubiegłą sobotę, 30. sierpnia w Olsztynie odbył się Przegląd Muzyczny, który był jedną z głównych atrakcji imprezy "Pożegnanie lata z Gazetą Olsztyńską". Konkurs wygrał lubawski zespół "nomakeup". Gratulujemy!


W pierwszym etapie do przeglądu zgłosiło się ponad 30 zespołów. Z nadesłanych nagrań jury wybrało 5, według nich najlepszych utworów, i wykonawców zaproszono na finałowy koncert, który właśnie odbył się podczas "Pożegnania lata". 


Największe wrażenie na jury właśnie zespół "nomakeup" z Lubawy. Zwycięscy otrzymali bardzo ciekawy pakiet nagród. Po pierwsze dyplom w formie okładki "Gazety Olsztyńskiej" ze zdjęciami z przeglądu - dyplom oznacza, że gazeta na rok obejmuje patronatem laureatów. Ponadto trzy pierwsze zespoły w nagrodę wystąpią jako support przed jedną z gwiazd w klubie Nowy Andergrant w Olsztynie, same wybiorą kiedy i przed kim będą chciały zagrać. 


Dodatkowo "nomakeup" otrzyma nagranie w profesjonalnym studio Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz całoroczną pełną opiekę medialną oraz promocję we wszystkich mediach Grupy Medialnej "Gazety Olsztyńskiej". Oprócz "Gazety Olsztyńskiej" będą to lokalne tygodniki na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, a także mazowieckiego oraz serwisy internetowe. Nomakeup zaproszony zostanie też na profesjonalną sesję zdjęciową, z której zdjęcia zostaną udostępnione zespołowi do dowolnego wykorzystania.

Lubawski zespół po swoim występie otrzymał wiele słów uznania. Udział w przeglądzie był dla "nomakeup" z pewnością okazją do pokazania swojej twórczości i zaprezentowania się olsztyńskiej publiczności. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!

Więcej o przeglądzie na gazetaolsztynska.pl i w najbliższym wydaniu "Głosu Lubawskiego".

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Beata #1504479 | 10 paź 2014 14:45

  Bardzo dumni :))))))

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Xymena #1479089 | 83.9.*.* 7 wrz 2014 15:32

  Brawo!!! Jesteśmy z Was dumni!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages