Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Uczniowie ZSZ zakończyli etap edukacji

2013-06-14 16:00:00 (ost. akt: 2013-06-14 12:53:17)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Pięć klas szkoły zawodowej z ZS w Lubawie ukończyło swoją edukację na poziomie zawodowym. Uczniom życzono sukcesów w dalszym kształceniu i w pracy zawodowej.

— Dziś dobiegł końca ten etap edukacji. Bywały różne ścieżki, jedne łatwiejsze, inne trudniejsze. Nauka nie zawsze przebiegała tak, jakby się chciało. dziś coraz częściej ludzie zdobywają wykształcenie zawodowe i kwalifikacje, które pomagają znaleźć pracę. Dziękuję, że wybraliście tę szkolę i odnaleźliście się w niej — powiedział Bolesław Zawadzki, dyrektor ZS w Lubawie.

Słowo zabrał też, przewodniczący Rady Rodziców, Stanisław Kruszewski, który podziękował wszystkim nauczycielom i dyrekcji, a uczniom gratulował ukończenia szkoły. Do daleszej edukacji zachęcał Starszy Cechu, Krzysztof Ornowski.

— Nie odłóżcie swoich umiejętności na bok. Chciałbym Was zachęcić do tego, abyście po zdobyciu tytułu czeladnika, poszli dalej, do kolejnych szkół. Proszę też, abyście podczas wakacji się nie spieszyli, abyście za kilka miesięcy byli cali i zdrowi, jak teraz — powiedział Starszy Cechu.

Potem przyszedł czas na wręczenie nagród - książek i dyplomów, za bardzo dobrą naukę, zachowanie i osiągnięcia w rożnych dziedzinach. Uczniom, którzy uzyskali średnią ocen od 4 do 4,5 w klasach wręczono listy pochwalne, a wszystkim pamiątkowe drzewka - tuje.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages